267 відгуків

Уважаемые покупатели, сегодня у нас выходной! В это время заказы не отправляются. Рады будем продолжению сотрудничества с Вами с понедельника по субботу. Спасибо за понимание

+380 (96) 444-50-42
+380 (99) 122-82-02
+380 (96) 703-61-42
ЭКО - КРАМНИЦЯ

Аюрведичні препарати з Індії

 

Аюрведа – древнє знання про життя і здоров'я, існуюча більше 5000 років. Серед сучасних теорій про здоров'я та методи його підтримки не існує більш давніх, ніж Аюрведа. Слово АЮРВЕДА складається з АЮР і ВЕДА. АЮР – Життя, ВЕДА – знання.

Аюрведа несе в собі всі ознаки тієї галузі знання, яка нами називається наукою. Це знання законів навколишнього світу, які впливають з різних сторін на життя, на її тривалість і на задоволеність людини своїм життям. Рано чи пізно людина задає питання про цілі життя. Що таке життя людини? Їжа і сон, робота і діти, бажання і страждання. Слідом йдуть хвороби. Невже сенс життя в придбанні хвороб? Аюрведа дає відповідь на ці питання і, тим самим, перетворюється на філософію, в любов до істини, в щось більше, ніж наука.

Аюрведа ― мудре знання, як істина проявляється в життя. Жива і нежива природа є частинами Всесвіту. Її закони називаються законами природи і мистецтвом життя. У взаємодії зі Всесвіту людина народжується, живе і старіє. За багато тисяч років, що минули з моменту створення аюрведи, людство вивчило закони природи, навчилася змінювати природу, роблячи її більш "приємним" для себе, але сам людина змінився мало. Аюрведа ― це більше, ніж медична система, це знання як жити у злагоді з законами Всесвіту. В Аюрведе упор делается на правила жизни (как сказали бы мы ― на профилактику болезней), а лечение заболеваний  предназначено лишь для того, чтобы помочь организму самому настроится на природные биоритмы гармонии Человека и Вселенной.

       Здесь представлены натуральные аюрведические лекарства и средства по уходу за телом, которые помогут решить многие проблемы с телом и сознанием, улучшить восприятие жизни и расширить  понимание об организме и природе.

В НАЯВНОСТІ та ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. Наявність різноманітних варіантів уточнюйте у телефонному режимі або у вигляді листування, в оффлайн-магазині є набагато більше, ніж викладено на сайті.

У нас прямі поставки з Індії, ніяких підробок з російсько/українсько язычными упаковками, все тільки з країни походження продуктів.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner